Sídlo spoločnosti:
Východná 621, 032 32 Východná
IČO: 51062836, DIČ: 2120580781
IČ DPH: neplatca

Zapísné v Obchodnom registri okresného súdu Žilina, oddiel: Dr vložka číslo: 10156/L

Bankové spojenie:
VÚB Banka
IBAN: SK1102000000003866170653

Korešpondenčná Adresa:
Marek Rabik
J.Curie 39, 058 01 Poprad

Kontakt:
Telefónne číslo: +421 911 854 038
E-mail: info(zavináč)byvamezdravo.sk


 marek rabik byvame zdravo

 

Marek Rabik: hlinár, remeselník

Špecializujem sa na hlinené omietky a pomáham pri stavbe pecí. Poradím vám, ako na rekonštrukciu starého domu, alebo výstavbu nového v prírodnom štandarde. V našej družine zastrešujem konzultácie, cenové ponuky, spolupráce a realizácie. Viem, že Zem po ktorej chodíme, nám poskytuje všetko, čo naozaj potrebujeme a ostatné je ilúzia.

 milan ofukany byvame zdravo

 

Milan Ofúkaný: stolár

Mojou hlavnou kvalitou je nábytok, dizajn interiéru a exteriéru.  Zároveň som aj pomocný tesár a hlinený omietkár, vo svojom voľnom čase terapeut. Teším sa na pracu s vami :)

 jozef pavlik byvame zdravo

 

Jozef Pavlík: hlinár, remeseník

Zameriavam sa na interiéry a to prácou s hlinou a drevom. Venujem sa, láske k svojmu okoliu a to permakultúrnou filozofiou, taktiež fotografii a dizajnu. Som detailista no mám rád ucelelené diela.

matej orechovsky byvame zdravo

 

Matej Orechovský: remeselník

Som síce pôvodným povolaním tlačiar, ale keď človeku niečo dáva zmysel, netreba sa báť odpútať a hľadať uplatnenie v inej oblasti. Pre mňa, ako hudobníka a píšťalkára zo záľuby je dôležité s produktmi svojej práce ladiť a pokúsiť sa preniesť túto ladnú vibráciu do vašich domovov je určite výzva. Ak sa učíme od správnych ľudí, tak vnímam ako veľký dar, že moji učitelia sú zároveň mojimi priateľmi a že som súčasťou družiny.

  

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "Akceptovať". Viac informácií.