Sídlo spoločnosti:
Východná 621, 032 32 Východná
IČO: 51062836, DIČ: 2120580781
Zapísné v Obchodnom registri okresného súdu Žilina, oddiel: Dr vložka číslo: 10156/L

Bankové spojenie:
VÚB Banka
IBAN: SK1102000000003866170653

Korešpondenčná Adresa:
Marek Rabik
J.Curie 39, 058 01 Poprad

Kontakt:
Telefónne číslo: +421 911 854 038
E-mail: info(zavináč)byvamezdravo.sk


 marek rabik byvame zdravo

 

Marek Rabik: hlinár, remeselník

Špecializujem sa na hlinené omietky a pomáham pri stavbe pecí. Poradím vám, ako na rekonštrukciu starého domu, alebo výstavbu nového v prírodnom štandarde. V našej družine zastrešujem konzultácie, cenové ponuky, spolupráce a realizácie. Viem, že Zem po ktorej chodíme, nám poskytuje všetko, čo naozaj potrebujeme a ostatné je ilúzia.

 

 

 milan ofukany byvame zdravo

 

Milan Ofúkaný: stolár

Mojou hlavnou kvalitou je nábytok, dizajn interiéru a exteriéru.  Zároveň som aj pomocný tesár a hlinený omietkár, vo svojom voľnom čase terapeut. Teším sa na pracú s vami :)

 

 

 rasto stolicny byvame zdravo

 

Rasťo Stoličný: tesár, stolár

Zaoberám sa stavbou drevených konštrukcií, drevených krovov, prístreškov a taktiež výrobou nábytku z masívu, prevažne tradičnými technikami. Snažím sa svojou prácou o spojenie tradičného poctivého remesla s modernými technológiami a to v súlade s prírodou a prírodnými materiálmi. Svoju prácu si vážim a usilujem sa o to, aby bol zákazník s výsledkom spokojný.

 

 marek rusinak byvame zdravo

Marek Rusiňák: tesár

Zameriavam sa na stavby z masívu, drevené konštrukcie a rekonštrukcie drevených častí stavieb.  Zdokonaľujem sa v starých tesárskych technikách. Venujem sa pestovaniu a spracovaniu ľanu, pestovaniu zdravých plodín, podpore rusínskej kultúry a práci s deťmi. Snažím sa ukázať ľuďom, že žiť sa dá aj moderne, aj v súlade s prírodou. V duchu hesla "Dá sa všetko!" som otvorený akýmkoľvek výzvam v oblasti prírodného staviteľstva postaveným na rozumných základoch.

 matej orechovsky byvame zdravo

 

Maťej Orechovský: remeselník

Som síce pôvodným povolaním tlačiar, ale keď človeku niečo dáva zmysel, netreba sa báť odpútať a hľadať uplatnenie v inej oblasti. Pre mňa, ako hudobníka a píšťalkára zo záľuby je dôležité s produktmi svojej práce ladiť a pokúsiť sa preniesť túto ladnú vibráciu do vašich domovov je určite výzva. Ak sa učíme od správnych ľudí, tak vnímam ako veľký dar, že moji učitelia sú zároveň mojimi priateľmi a že som súčasťou družiny.

 

 marek macak byvame zdravo

 

Marek Mačák: hlinár, remeselník

Moje zameranie je na interier, hlinené omietky a detaily z nich. Mám dlhoročné skúsenosti zo stavebníctva, ktoré pretavujem na priateľnejšie postupy. Osobne sa rád realizujem v záhrade s princípmi permakultury.

 

 

 miro ustanik byvame zdravo

 

Miroslav Ustanik: remeselník

Pochádzam z Oravy. Manuálna práca bola súčasťou môjho života už od detstva. V mladom veku ma fascinovala práca s drevom, hlavne vyrezavanie do dreva. Takisto som rad kreslil, pozoroval prírodu, snažil sa ju pochopit a tvorit s ňou. Nachádzal som rôzne cesty akými je možné sa vydať a zistil som, že jedina pravdivá cesta je vytvárať veci v súlade s prírodou, inak bude ľudské konanie v konečnom dôsledku ničivé. Tak som nechal prácu pri počítači ako graficky dizajner a stal som sa súčasťou skvelej partie. Teraz sa môžem naplno realizovať, učiť sa nové veci a zúžitkovavať už nadobudnuté skúsenosti.

jozef pavlik byvame zdravo

 

Jozef Pavlík: hlinár, remeselník

Zameriavam sa na interiéry a to prácou s hlinou a drevom. Venujem sa, láske k svojmu okoliu a to permakultúrnou filozofiou, taktiež fotografii a dizajnu. Som detailista no mám rád ucelelené diela.